Online İngilizce

Online İngilizce

ingilizcekursu.com, İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde bulunan en profesyonel ve yeni nesil online interaktif İngilizce öğrenme platformudur. Online interaktif eğitim platformumuza kayıt olan öğrenciler, kendilerine sunulan eğitim materyalleri ile otonom eğitimlerine devam ederken, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle de birebir özel dersler yaparak daha kolay ve hızlı İngilizce öğrenmektedir.

ingilizcekursu.com Online interaktif eğitim platformunda, tüm öğrenciler için uygun olan eğitim programları mevcuttur. Öğrenciler hedeflerine ulaşmak için kendilerine en uygun paketi eğitim danışmanı yönlendirmesiyle seçtikten sonra eğitimlerine gün içerisinde başlayabilmektedir.

ingilizcekursu.com’da öğrenciler A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar olan iki ayrı platformdan İngilizce eğitimi alabilmektedir. Ayrıca kayıt olan öğrencilerin kendi gelişimlerini görebilmeleri adına, Online interaktif eğitim sistemimizde dilin 4 yeteneğini (konuşma, okuma, yazma, dinleme) test etmeye yönelik ölçme ve değerlendirme sınavı bulunmaktadır. Öğrenciler kendi hız ve ihtiyaçlarına göre ilerlerken, diledikleri zaman online ölçme ve değerlendirme sınavına katılarak kendilerindeki gelişimi kaydedebilmekte ve eksiklerine yönelik yeni çalışma programı oluşturabilmektedir.

·       ingilizcekursu.com, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman İngilizce öğrenme imkânı sunar.

·       Kayıt işleminden önce, kayıt sonrasında ve dilediğiniz zaman online seviye belirleme sınavlarına katılma imkânı bulunmaktadır.

·       Kursu başarıyla tamamladığınızda, Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylı uluslararası geçerli bir sertifika kazanırsınız.

·       Programınıza atanmış bir yabancı öğretmen size rehberlik eder ve haftada üç gün dilediğiniz saatte özel ders alma olanağı sunar.

·       Profesyonel eğitmenlerin yer aldığı ders videoları sayesinde öğrenmeniz hız kazanır ve bu eğitim videolarına 1 yıl boyunca tekrar tekrar erişebilirsiniz.