Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öğrencilerimize İngilizceyi öğrenmek, konuşmak ve eğitiminin sonunda kendisine fayda sağlayacak uluslar arası geçerli bir sertifika veriyoruz!

Markalar birliğine bağlı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Avrupa Konseyi tarafından yetişkinler için 2012. RO04 ve çocuklar için 2012.RO07 kodu ile onaylı neredeyse tüm dünya ülkelerinde geçerli Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir. Avrupa Dil Portfolyosuna sahip öğrenciler, dil bilgilerini gösteren belge ile hem yurt dışına çıkışlarda hem de serbest mesleki dolaşım belgesi olan Europass ile yurt dışında çalışma imkânını elde ediyor. Avrupa Birliği, Avrupa Birliği ülkeleri arasındaki mesleki dolaşımı kolaylaştırmak ve serbest mesleki dolaşımı yapılabilen bir standart sağlayabilmek için "Europass" denilen bir ortak belgeyi kullanıma sunmuştur. Europass dosyası 3 belgeden oluşmaktadır. Öğrencinin diploması, Avrupa Birliği standartlarında hazırlanmış CV’si ve Avrupa Birliği’nde tanınan Avrupa Birliği onaylı Avrupa Dil Portfolyosu'dur.

Öğrencilerimize uluslararası geçerliliği olan, bakanlık onaylı bir İngilizce programı sunuyoruz.

Türkiye’de sadece İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı ve onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

Öğrencilerimize Avrupa Birliği ülkelerinde çalışabilmek için geçerli mesleki yeterlilik belgesi (europass) veriyoruz!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, ülkemizin de içinde bulunduğu “Europass” istihdam sisteminde yer alan, öğrencilerine yurt dışında da iş imkânı sunabilen tek yabancı dil kursu zinciridir. Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır. Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece kursumuzun verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

Öğrencilerimizi Yasal İngilizce öğretmeni statüsüne kavuşturabiliyoruz!

Türkiye’de sadece İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler.

Öğrencilerimize iş imkanı sunuyoruz!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarımızda B2 seviyesini tamamlamış olan en az ön lisans mezunu Öğrencilerimize Uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifika programı olan TESOL programını verebiliriz. TESOL sertifikası ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilmekte ve bu sertifikaya sahip öğrencilerimiz bakanlığa bağlı olan özel öğretim kurumlarında usta öğretici olarak görev alabilmektedir.

Kursumuza kayıtlı öğrencilerimize kariyerlerine katkı sağlayacak programları sunuyoruz!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarına kayıtlı olan öğrencilerimize, Adnan Menderes Üniversitesi’nden ve Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı, tercih edecekleri eğitmenlik, psikoloji, kişisel gelişim, mesleki ve formatörlük eğitimleri sonrasında bütün devlet kurumlarında geçerli sertifika vererek CV’lerini güçlendiriyoruz.

Lise grubu öğrencilerimize yurtdışında da geçerli olan Çift Diploma (Home schooling) Programı veriyoruz!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; Amerika Birleşik Devletleri’nin ortaokul ve lise düzeyinde en popüler eğitim sistemleri arasında gösterilen Homeschooling uygulamasından faydalanan öğrencilerimize, ortaokul eğitimi sonunda yurtdışında bulunan liselere, lise eğitimi sonunda ise yurtdışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru imkânı sağlıyoruz. Bu program ile öğrenciler fark derslerini online eğitim sistemi üzerinden alıp, İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nda uygulanacak olan sınav ile diploma almaya hak kazanırlar ve bu sayede yurtdışında eğitimlerini sürdürebilirler.

Öğrencilerimize ücretsiz online programlar sunuyoruz!

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kurslarına kayıtlı olan öğrencilerimiz, 9 ay boyunca ücretsiz MyKelime üyeliğinden faydalanabileceği gibi aynı zamanda da 1 yıllık online İngilizce desteğimizden de ücretsiz faydalanabilmektedir.

Öğrencilerimize bütün kaynak ve materyalleri tamamen ücretsiz sunuyoruz!

İngilizce yayınların bu denli pahalı olduğu bir süreçte, İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları olarak bütün kaynak kitap ve materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.

Öğrencilerimize İngiltere’deki yabancı dil kurslarımızın eğitmenlerinden 10 saat online eğitim sunuyoruz!

Öğrencilerimiz diledikleri zaman İngiltere’de bulunan şubelerimizden online 10 saat dersi ücretsiz olarak alabilmektedir.

Öğrencilerimize İngiltere’deki tatil ve İngilizce eğitimi imkânı sunuyoruz!

2 seviye eğitim alan öğrenci şayet isterse başladığı İngilizce eğitimini İngiltere'de devam ettirme fırsatını buluyor. Kurslarımız öğrencilerini bu dilin merkezine götürüyor. Hem de eğitim, konaklama ve yemek dâhil. Bu süreçteki vize işlemlerinin takibi genel merkezimiz tarafından yapılıyor.
SEVİYENİZİ TEST EDİN.
SİZE UYGUN EĞİTİMİ BERABER BULALIM.