Yönetim Kurulu Başkanı


Fatih ÇİFCİ

Yönetim Kurulu Başkanı

Fatih ÇİFCİ’nin genel başkanlığını yaptığı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır eğitim sektöründe güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren hizmet veren İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın şu anda yüzü aşkın şubesi bulunmaktadır ve bütün temsilciliklerinde yabancı dil eğitiminde elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyerek ve dünya standartlarını yakından takip ederek eşsiz kalitede hizmet vermektedir.


Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye’nin en büyük franchising veren kuruluşu olan Markalar Birliği’ne bağlı bir markadır. Bütün temsilcilikler, aynı kalite ve aynı standartlarda eğitim vermektedir. Bu standartlar Markalar Birliği Genel Merkezi tarafından belirlenir ve sıklıkla denetlenir.


İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan uzman eğitim ve yönetim kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki saygın ve güvenilir konumunu her yıl güçlendirirken, bir yandan da profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.


Öğrenciler, İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisinde öğrenmektedir ve en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrenciler öğrendiklerini çok uzun yıllar unutmamaktadır.


İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutmakta ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle, kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır.