Kurumsal

HAKKIMIZDA

Fatih ÇİFCİ’nin genel başkanlığını yaptığı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır eğitim sektöründe güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren hizmet veren İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın şu anda 100’e aşkın şubesi bulunmaktadır ve bütün temsilciliklerinde yabancı dil eğitiminde elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyerek ve dünya standartlarını yakından takip ederek eşsiz kalitede hizmet vermektedir.

 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye’nin en büyük franchising veren kuruluşu olan Markalar Birliği’ne bağlı bir markadır. Bütün temsilcilikler, aynı kalite ve aynı standartlarda eğitim vermektedir. Bu standartlar Markalar Birliği Genel Merkezi tarafından belirlenir ve sıklıkla denetlenir.

 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan uzman eğitim ve yönetim kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki saygın ve güvenilir konumunu her yıl güçlendirirken, bir yandan da profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, öğrencilere evrensel bir dil olan İngilizce'yi etkili ve hızlı bir şekilde öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sunduğumuz eğitim metotları, öğrencilere kalıcı ve sıkıcı olmayan bir öğrenme deneyimi yaşatır, bu da öğrendiklerinin uzun yıllar boyunca unutulmamasını sağlar.

 

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, öğrencilerini sürekli olarak izlemekte ve dil becerilerinin ilerlemesini desteklemek amacıyla özel olarak hazırlanmış bir sistem uygulamaktadır. Bu sistem, her öğrencinin ihtiyaçlarına özgü çözüm önerileri sunarak bireysel başarıyı hedeflemektedir. Öğrencilerimize sunduğumuz bu kişiselleştirilmiş yaklaşım, dil öğrenme deneyimlerini daha etkili ve tatmin edici hale getirirken, onları geleceğe hazırlamak için önemli bir rol oynamaktadır.

SEVİYENİZİ TEST EDİN.
SİZE UYGUN EĞİTİMİ BERABER BULALIM.